Arama yapmak istediğiniz kelimeyi yazın ve klavyenizdeki ara butonuna basın.

Beden Seçimi

Elbiselerde beden seçimi yaparken göğüs, bel ve kalça ölçüleri göz önüne alınarak bir tercih yapılır. Bu üç ölçünün birbirini tutmadığı durumlarda ise elbise kalıbı da dikkate alınarak öncelikle göğüs ve bel en son ise kalça ölçüsü dikkate alınmalıdır. 

Her kıyafetin bedeninize tam uymayabileceğini unutmayın. Elbiseler genel olarak 2 beden aşağısına kadar daraltılabilildiği için bu gibi durumlarda büyük olan bedeni tercih etmek tadilat konusunda size avantaj sağlayacaktır. Örneğin göğüs ölçünüze göre 36, bel öçünüze göre 38 numara bir vücuda sahipseniz 38 numara tercihi sizin için ideal seçim olacaktır.

Abiye elbiselerde de elbiselerde olduğu gibi beden seçimi yaparken göğüs, bel ve kalça ölçüleri göz önüne alınarak bir tercih yapılır. Bu üç ölçünün birbirini tutmadığı durumlarda ise elbise kalıbı da dikkate alınarak öncelikle göğüs ve bel en son ise kalça ölçüsü dikkate alınmalıdır. Model dekolteli bir model ise dekolte de göz önüne alınmalıdır.

Her kıyafetin bedeninize tam uymayabileceğini unutmayın. Abiye elbiseler genel olarak 2 beden aşağısına kadar daraltılabilildiği için bu gibi durumlarda büyük olan bedeni tercih etmek tadilat konusunda size avantaj sağlayacaktır. Örneğin göğüs ölçünüze göre 36, bel öçünüze göre 38 numara bir vücuda sahipseniz 38 numara tercihi sizin için ideal seçim olacaktır.

Asistan